TDN-programok - Időkép

március 15.  |

Szente-Varga Bálint, iskolánk egykori diákja tart előadást a meteorológiai előrejelzésekről, az Időkép honlap létrejöttéről és működéséről.

Extoldysok győzelme a tőzsdeversenyen!

március 6.  |

A három tavaly végzett toldysból (Futó Marcell, Józsa Tamás, Posta Donát) álló csapat győzött a Heller Farkas Tőzsdeversenyen.

Sítábor 2.0

március 5.  |

2019-es sítáborról szóló második beszámolót Mátyus Lilla és Nagy Jázmin (4. a) készítette.

Lévai Juli bejutott a LAMDA akadémiára!

március 1.  |

Juli az egyik legelismertebb színiakadémia, a londoni LAMDA (London Academy of Music and Dramatic Art) rendező mesterszakára került be - több ezer jelentkező közül mindössze hatodmagával.

Gyászhír

február 27.  |

Fájó szívvel tudatjuk, hogy iskolánk egykori tanára, Féja Endre 2019. február 13-án, életének 88. évében türelemmel viselt szenvedés után elhagyta e földi világot.

Negyedikben az egyetemen

2018. december 31.  |

December 14-én, pénteken a 4. b osztály tanulói közül néhány szerencsés ellátogathatott az Eötvös Loránd Tudományegyetem Kémiai Intézetébe.

Köszönetnyilvánítás

2018. december 20.  |

Köszönjük a 7. c osztály szülői közösségének kedvességét!

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban