Logikai játékok termeAz idei Diáknapokon nagyobb hangsúly volt a diákok által szervezett programokon. Az 1.b osztály is kivette a részét, az osztálytermében logikai és gondolkodtató játékokkal várta az érdeklődőket csütörtök és péntek délután.

Bevallom, amikor beléptem a terembe, kicsit féltem attól, hogy nem az én korosztályomnak szól a program. Hamar rájöttem, hogy tévedek. A játékok mindenkinek kihívást nyújtottak, mivel a legtöbben különböző nehézségi szintek voltak.

Természetesen rengetegféle társasjáték, ördöglakat és bűvös kocka várta a résztvevőket. A programot még nyereményjáték is színesítette. Az biztos, hogy aki bement a logikai játékok termébe, az nem unatkozott egy pillanatig sem.

Az elsősöket megkérdezve kiderült, hogy jó néhány diák közreműködött a program szervezésében. Sokan behozták a játékaikat, mások a hirdetésben segédkeztek, igazi csapatmunka volt. Természetesen Gerencsérné Hobot Krisztina, az 1.b osztályfőnöke nélkülözhetetlen támogatást nyújtott osztályának.

article_image_6817.jpg

Varga Barnabás felvételegaléria megtekintése

kapcsolódó cikkek

kapcsolódó archív cikkek

címkék