Idén is Toldy Estek

A tavalyi rendezvény után október 25-én a Toldy Estek című előadássorozat második előadása következik.

Folytatjuk a megkezdett hagyományt, és szeretettel hívunk Mindenkit, az idén újra megrendezésre kerülő Toldy Estek rendezvényünkre.

Október 25-én, szerdán este 6 órakor várjuk az érdeklődőket az iskola második emeleti dísztermében.

Meghívott előadónk Gazsi Zoltán, az Eisberg Hungary Kft. ügyvezető igazgatója

A változás a jövő útja? Fejünk felett a kérdőjelek?

című előadásában beszélni fog motivációról, fontos emberi képességekről, tanulásról, közösségépítésről, együtt fejlődésről.

Ezek a témák igen alkalmasak arra, hogy a hallottak alapján elmondhassuk egymásnak gondolatainkat, és kérdéseket tegyünk fel az előadónak.

Aki az egészséges életmódról gondolkodik, és abban a salátafogyasztás helyet kap, ne maradjon otthon, mert lesz meglepetés is!

A rendezvényre regisztrálni itt lehetséges.

Híreink Facebook oldalunkon követhetők.

Szeretettel várunk MINDEN érdeklődőt!

Legyen a Toldy még jobb hely!

Toldy Estek Tanári Team

plakatterv4-2017-10-11-19-03.jpg