Iskolavezetés:

Porogi András

történelem

igazgató
a Toldy Ferenc Alapítvány kurátora, az iskolaszék tagja

Molnár Péter

mozgókép- és médiaismeret

történelem

igazgatóhelyettes
a Toldy Ferenc Alapítvány és a dr. Mayer Zsolt Alapítvány elnöke

Takács Zoltán

testnevelés

igazgatóhelyettes
gyermekvédelmi felelős


Tantestület:

Berkóné Erdős Judit

angol nyelv

az angol munkaközösség vezetője, a Közalkalmazotti Tanács tagja, a PSZ helyi képviselője

az 1.b osztályfőnöke

a 6.a osztályfőnök-helyettese

Eck Júlia

dráma

magyar nyelv és irodalom

a művészeti munkaközösség vezetője, az iskolai Teátrum patrónusa

Gurmai Csilla

informatika

a 3.b osztályfőnöke

Hadrik Zita

olasz nyelv

jelenleg gyermekgondozási
szabadságon van

Harsányi Tibor

biológia

földrajz

a természettudományi munkaközösség vezetője

a 4.a osztályfőnök-helyettese

Hobotné Molnár Erika

biológia

földrajz

az osztályfőnöki munkaközösség vezetője, az I.K.SZ. honlap szerkesztője

a 3.a osztályfőnöke

Komárik Anna

magyar nyelv és irodalom

a magyar nyelv és irodalom munkaközösség vezetője, a Földi Béla Alapítvány kurátora

Kurutz Gáborné

angol nyelv

német nyelv

az 5.a osztályfőnöke

Lauf Lászlóné

biológia

földrajz

az 5.a osztályfőnök-helyettese

Lőrincz Milán

testnevelés

a 2.b osztályfőnök-helyettese

Makra Tamás

angol nyelv

az iskolai évkönyv szerkesztője

Mátrai Magdolna

kémia

matematika

a 6.b osztályfőnöke

Németh György

társadalomismeret

történelem

a társadalomtudományi munkaközösség vezetője, a História Kör patrónusa, a Toldy Akadémia és a Toldy Filmklub szervezője, a Tehetségportál szerkesztője

az 5.b osztályfőnöke

Pataki Anikó

matematika

a matematika munkaközösség vezetője

a 6.a osztályfőnöke

az 1.a osztályfőnök-helyettese

Perényi Csilla

testnevelés

a Toldy Ferenc Alapítvány kurátora

Perger Zoltán

történelem

az iskolai honlap szerkesztője

a 2.a osztályfőnöke

Ravasz-Gergely Mariann

testnevelés

a 2.a osztályfőnök-helyettese

Simon Júlia

fizika

matematika

az 1.a osztályfőnöke

Szarkowicz Judit

fizika

kémia

az 1.b osztályfőnök-helyettese

Tapodi Attila

ének-zene

az IDB patronáló tanára

a 6.b osztályfőnök-helyettese

Tóth Sarolta

angol nyelv

dráma

német nyelv

a második idegen nyelvi munkaközösség vezetője

a 4.a osztályfőnöke

Varga Barnabás

latin nyelv

az iskola könyvtárosa

a 4.b osztályfőnök-helyettese

Varga László

rajz és vizuális kultúra

az 5.b osztályfőnök-helyettese