tudnivalók

2015. augusztus 20.  |

Iskolánkat régóta szoros szálak fűzik a Máltai Szeretetszolgálathoz és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülethez, ahol diákjaink alkalmi és rendszeres munkákat végeztek. Az iskolai közösségi szolgálat (IKSZ) bevezetésével élénkült meg az önkéntes munkavégzés.

Közösségimunka-lehetőség a Ludwig Múzeumban
aktuális lehetőségek

Közösségimunka-lehetőség a Ludwig Múzeumban

február 22.  |

2018-ban is van lehetőség Iskolai Közösségi Szolgálat keretén belül tapasztalatokat szerezni a Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeumban.

Bajor Gizi Színészmúzeum

Bajor Gizi Színészmúzeum

2016. október 16.  |

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet kiállítóhelye, a Bajor Gizi Színészmúzeum számos lehetőséget biztosít közösségi munka végzésére.

Baptista Integrációs Központ

Baptista Integrációs Központ

2016. október 16.  |

A Baptista Szeretetszolgálat hat telephelyen végez segítő tevékenységet.

Budavári Művelődési Ház

Budavári Művelődési Ház

2016. október 16.  |

A Budavári Művelődési Központ szívesen fogad 2-3 diákot az őszi-téli időszakban egy-egy hétköznapi, ill. szombati programjához.

Cseppkő Gyermekotthon

Cseppkő Gyermekotthon

2016. október 16.  |

A Cseppkő Gyermekotthon szívesen fogad 3-4 diákot az otthonban élő gyerekek mellé.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban