tudnivalók

2015. augusztus 20.  |

Iskolánkat régóta szoros szálak fűzik a Máltai Szeretetszolgálathoz és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülethez, ahol diákjaink alkalmi és rendszeres munkákat végeztek. Az iskolai közösségi szolgálat (IKSZ) bevezetésével élénkült meg az önkéntes munkavégzés.

Bajor Gizi Színészmúzeum

Bajor Gizi Színészmúzeum

2016. október 16.  |

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet kiállítóhelye, a Bajor Gizi Színészmúzeum számos lehetőséget biztosít közösségi munka végzésére.

Baptista Integrációs Központ

Baptista Integrációs Központ

2016. október 16.  |

A Baptista Szeretetszolgálat hat telephelyen végez segítő tevékenységet.

Budavári Művelődési Ház

Budavári Művelődési Ház

2016. október 16.  |

A Budavári Művelődési Központ szívesen fogad 2-3 diákot az őszi-téli időszakban egy-egy hétköznapi, ill. szombati programjához.

Cseppkő Gyermekotthon

Cseppkő Gyermekotthon

2016. október 16.  |

A Cseppkő Gyermekotthon szívesen fogad 3-4 diákot az otthonban élő gyerekek mellé.

Elveszett Állatok Alapítvány

Elveszett Állatok Alapítvány

2016. október 16.  |

Az Elveszett Állatok Alapítvány 3 területen tud munkát feladatot adni a diákoknak.

Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola

Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola

2016. október 16.  |

A XII. kerület gyógypedagógiai nevelési-oktatási intézménye. Az intézményben a sajátos nevelési igényű tanulók egészségügyi és pedagógiai célú habilitációs és rehabilitációs ellátásban is részesülnek. Közösségi szolgálat végzésére elsősorban a délutáni foglalkozások keretében van lehetőség.

Magyar Nemzeti Múzeum

Magyar Nemzeti Múzeum

2016. október 16.  |

A múzeum két programban kínál részvételi lehetőséget.

Az IKSZ új szabályai
tudnivalók

Az IKSZ új szabályai

2016. szeptember 17.  |

Az iskolai közösségi szolgálatot a 2016-2017-es tanévtől megkezdő évfolyamokra új szabályok vonatkoznak a pedagógiai programban és a házirendben.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista

a legnépszerűbb cikkek az elmúlt 30 napban