tudnivalók

2015. augusztus 20.  |

Iskolánkat régóta szoros szálak fűzik a Máltai Szeretetszolgálathoz és a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesülethez, ahol diákjaink alkalmi és rendszeres munkákat végeztek. Az iskolai közösségi szolgálat (IKSZ) bevezetésével élénkült meg az önkéntes munkavégzés.

Közösségimunka-lehetőség: e-mentorálás
aktuális lehetőségek

Közösségimunka-lehetőség: e-mentorálás

október 14.  |

A Magyar Református Szeretetszolgálat Válaszút programjában tanulásban lemaradt ózdi diákoknak lehet segíteni skype-on keresztül.

Önkénteskedj a BAGázs IKSZ programjában!
aktuális lehetőségek

Önkénteskedj a BAGázs IKSZ programjában!

szeptember 9.  |

A BAGázs IKSZ programja a bagi és dányi cigány telepen élő gyerekeknek biztosít iskola utáni alapkészségfejlesztő, kreatív foglalkozásokat, középiskolások bevonásával.

Bajor Gizi Színészmúzeum

Bajor Gizi Színészmúzeum

2016. október 16.  |

Az Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet kiállítóhelye, a Bajor Gizi Színészmúzeum számos lehetőséget biztosít közösségi munka végzésére.

Baptista Integrációs Központ

Baptista Integrációs Központ

2016. október 16.  |

A Baptista Szeretetszolgálat hat telephelyen végez segítő tevékenységet.

Budavári Művelődési Ház

Budavári Művelődési Ház

2016. október 16.  |

A Budavári Művelődési Központ szívesen fogad 2-3 diákot az őszi-téli időszakban egy-egy hétköznapi, ill. szombati programjához.

Cseppkő Gyermekotthon

Cseppkő Gyermekotthon

2016. október 16.  |

A Cseppkő Gyermekotthon szívesen fogad 3-4 diákot az otthonban élő gyerekek mellé.

Elveszett Állatok Alapítvány

Elveszett Állatok Alapítvány

2016. október 16.  |

Az Elveszett Állatok Alapítvány 3 területen tud munkát feladatot adni a diákoknak.

a legnépszerűbb cikkek összesített lista