SÁSKA CSILLA

Tanított osztályok:

Elérhetőség:

• saska.csilla@toldy.sulinet.hu

2018 óta dolgozom iskolapszichológusként a Toldy Ferenc Gimnáziumban. Tanácsadó szakpszichológusként iskolai munkámat a felmerülő igényeknek megfelelően osztály-foglalkozások, kiscsoportos foglalkozások és egyéni konzultációk keretében végzem a tanulók, pedagógusok, szülők megkeresése alapján. Célom a megelőzés, a felmerülő kérdések szakszerű megválaszolása, az iskolai életben adódó nehézségek komplex
megoldásában való hatékony segítségnyújtás.

Kedves Diákok!

Bizalommal fordulhattok hozzám

• önismereti kérdésekkel
  • iskolával, tanulással kapcsolatos dilemmákkal,
  • beilleszkedéssel, közösségi élettel kapcsolatos nehézségek-,
  • tartós kedvetlenség, szomorúság-,
  • félelmek, túlzott izgulás (pl. dolgozat előtt) esetén,
  • kapcsolatokban jelentkező problémák (kortársakkal, felnőttekkel),
  • önbizalom-,önértékelési-,
  • pályaorientációs-, pályaválasztási kérdésekkel,
  • illetve akkor is, ha érdekel Titeket a pszichológia és szívesen beszélgetnétek róla.

Kedves Szülők!

Szülőkonzultáció keretében kereshetnek minden olyan esetben, amikor kérdésük van-, szívesen megbeszélnének egy témát-, vagy nyugtalanok gyermekük fejlődésével, hangulatával, viselkedésével, teljesítmény-változásával, közösségi életével stb. kapcsolatban (jobb előbb, mint később és jobb később, mint soha).

Pszichológusként titoktartási kötelezettségem van, amitől az érintettek engedélyével, vagy jogszabály által előírt esetekben térhetek el.

A konzultációk előzetes egyeztetés alapján történnek (sürgős esetben természetesen azonnal!), időpontot személyesen, vagy a saska.csilla@gmail.com e-mail címen beszélünk meg. Hétfőn és szerdán 10.00-17.00, pénteken 10.00-14.00 óra között vagyok elérhető az iskolában, a második emeleti, könyvtár melletti szobában.

Szeretettel várom a megkereséseket!